به نقل از اندیشه سبز

سلام.

دوستان عزیز چند روزی بود که حوصله نداشتم دست به کیبورد ببرم و مطلبی بنویسم . آخه خودتون قضاوت کنید تا کی باید اینهمه نامردی ببینیم و حرف نزنیم ؟ از آدمایی که تا دیروز ادعای همراهی با جنبش سبز رو داشتن و حالا که وقت انتخابات شده همه شهر رو پر از عکسای خودشون کردن و بازم میخوان برن به این نظام! خدمت کنند.

تو این چند روز سایت آفتاب رو میدیدم که چجور داره مردم رو برای شرکت در انتخابات تشویق و حتی اقدام به تبلیغ گروه های مختلف سیاسی میکنه !! معلوم نیست ما چجور رو چوب حرف این آفتاب پرستان رفتیم و دو سال و نیم قبل جونمونو کف دست گرفتیم و رفتیم تو خیابونا.یادمه همین سایت آفتاب چجور راجع به تجمعات مختلف اطلاع رسانی میکرد و مارو میکشوند تو دهن آتیش.

اما حالا که دیدن اگه تو انتخابات شرکت نکنند قدرت از دستشون میره و کلأ چون این جماعت شیفته قدرت هستن! و نه تشنه خدمت ، همه جوره دارن مایه میذارن.از بیانیه برای دعوت مردم به شرکت تو این انتخابات تا اعلام آمادگی پشتیبانان این سایت که همون اعضای حزب اعتدال و توسعه هستن ، برای برگزاری هر چه باشکوه تر این انتخابات!!!!!!!

آخه یکی نیست به این نامردا بگه مگه همین شما نبودید که تا دیروز ادعا میکردید که تو انتخابات ریاست جمهوری تقلب شده ؟ خب اگه مطمئن هستید که تقلب شده ، چه اطمینانی دارید که بازم تو این انتخابات هم نظام دست به تقلب نزنه ؟ و اگه هم دروغ گفتید واقعأ چجور تونستید جون اینهمه جوان این مملکتو به خطر بندازید؟

آقای مسئول سایت آفتاب :

شما که جیبتون از پول های بادآورده پر و سرتون خوشه ، هیچوقت دچار عذاب وجدان نشدی که چجور تونستی با احساسات جوانان ایرانی سر ادعای تقلب تو انتخابات قبلی بازی کنی و حالا که منافع خودت و حزب عزیزت ( اعتدال و توسعه) به خطر افتاده ، بازم دست همکاری به سمت این نظام برای برگزاری انتخابات دراز کردی؟ چرا تو سایتت هر روز باید اخبار انتخابات و تبلیغ گروه های سیاسی شرکت کننده تو انتخابات منتشر بشه ؟ چرا به جنبش تحریم انتخابات نپیوستی؟

واقعأ تو و امثال تو به چیزی غیر از منافع خودتون فکر میکیند ؟

اف بر شما...